Bazénové inštalácie a automatické vysávače

Technológie

Poradíme Vám s výberom zodpovedajúcej technológie k Vášmu bazénu. Navrhneme jej vhodné umiestnenie, myslíme na zabezpečenie kvalitnej cirkulácie, ponúkneme Vám automatickú úpravu vody, odporučíme spôsoby ohrevu. Profesionálny návrh a inštalácia technológií pre údržbu bazénovej vody Vám zabezpečí maximálny pôžitok z Vášho bazéna.

Umiestnenie bazénovej technológie

Umiestnenie sa môže líšiť v závislosti od konkrétnych podmienok na mieste montáže. Technológia môže byť v záhradnom domčeku, v garáži, v technickej miestnosti, v pivnici či v plastovej technologickej nádržke v zemi pri bazéne.

Bazénový vysávač Dolphin SPRING

Ekonomický vysávač Dolphin SPRING je určený pre čistenie rodinných bazénov s veľkosťou do 7 m dĺžky. Čistí dno a steny bazéna do výšky 30 cm. SPRING automaticky zotrie, vyčistí a prefiltruje nečistoty vo vašom bazéne. Dolphin Spring má filtračný vak o ploche 0,5 m² s filtračnou schopnosťou 70 mikrometrov, ktorý prefiltruje 17 m³ vody/h. Týmto robotom odstránite nečistoty z dna bazéna, čo sa prejaví na kvalite vody a na nižšej spotrebe chemikálií, obzvlášť chlóru. Je absolútne nenáročný na obsluhu a údržbu. Po vložení do bazéna a následnom zapnutí sa o nič nemusíte starať, lebo sa po ukončení 3 hodinového čistiaceho cyklu sám vypne. Oproti modelu Dolphin Galaxy má Spring vylepšený softvér (kábel sa nezamotáva) a modernizovanú motorovú jednotku.