Všetko čo Vám ponúkame: dôležité rady, tipy a informácie ohľadom zastrešenia

Ako si vybrať tú správnu firmu, ktorá zastreší Váš bazén ?

Na toto nezabudnite

Denne sa stretávame so zákazníkmi, ktorí sa rozhodujú, či si kúpiť zastrešenie u nás, alebo v konkurenčných firmách. Nechceme obhajovať naše zastrešenia a ukazovať prstom na konkurenciu, že je zlá, menovať iné firmy a podobne. 

Chceme, aby zákazníci boli spokojní s tým, za čo si zaplatia. Pravdou je, že zastrešenie si viete kúpiť za rôznu cenu v rôznych firmách, otázka je v akej kvalite ho dostanete. Videl som aké zastrešenia ponúkajú niektoré konkurenčné firmy a boli sme v šoku:

Hliníkové profily boli tenké a nespĺňali normy, polycarbonát bol tenký (6-8mm), nekvalitný a po 2 rokoch zožltol a rozpadával sa, doplnky do zastrešenia boli z plastu alebo jednoduchého materiálu s ostrými hranami, vzhľadom na agresívne prostredie z bazénovej chemicky upravovanej vody (chlór) boli vyblednuté, skorodované a popraskané, chod zastrešenia bol neuveriteľne ťažký kvôli nekvalitným kolieskam a samotný modul nespĺňal normu pevnosti, tým sa zvyšovalo riziko jeho rozpadnutia spôsobené napadnutým snehom, alebo jeho málo kvalitnej spevňovacej štruktúre a lacným materiálom, hrany profilov a samotnej koľajnice boli ostré alebo na dotyk s chodidlom bolestivé.

Ako pracujeme my

V našej firme zastrešenie prechádza nákresom cez program, ktorý schvaľuje normu pevnosti, používame hrubostenné profily 50x40mm a doplnky sú vyrábané zo striekaného zinku (nie plastu), ktorý prechádza pieskovaním kvôli odolnosti a kvalite v prostredí, v ktorom sa bude nachádzať (chlórové výpary). 

Polycarbonát používame značky MAKROLON 10mm alebo priehľadný 4mm, ktorý je z oboch strán UV stabilný a jeho štruktúra je pevná a odolná voči snehu, krupobytiu a UV žiareniu. Koľajnice používame pochôdzné s výškou „len“ 1,5mm, na ktoré aj keď sa postaví malé dieťa s holou nohou nemá pocit tlačenia ostrej hrany na nohe. Ložiska v kolieskach sú vodotesné a prachotesné a je do nich vkladaná maximálna kvalita, ktorá zabezpečuje plynulý a jednoduchý chod zastrešenia po koľajnici. 

Naším zákazníkom ponúkame kvalitu a snažíme sa im pomôcť pri výbere, vyhovieť ich predstavám a najdôležitejšou časťou je, že všetky naše produkty sú certifikované. Pre viac informácií nám napíšte formulár alebo nás kontaktujte na tel. čísle: +421 911 720 519.

Možnosti:

Jednoduchý nákres s vysvetlením o našom zastrešení.

Realizácia na kľúč

Ponúkame Vám tiež možnosť vyhotovenia na kľúč so stavebnými prácami, laminátovým bazénom a bazénovým zastrešením.

Vynikajúce
Na základe 10 recenzií
Peter Balog
Peter Balog
2019-10-23
Kvalita na prvom mieste.
Patrícia Petrásová
Patrícia Petrásová
2019-10-23
Zastrešenie už máme 4 roky a stále je ako nové, super prístup, super kvalita odporúčam aj známi si chvália
M P
M P
2019-10-23
Veľmi veľká spokojnosť. Sú šikovní a prekonali moje očakávania. Odporúčam.
Marcel Takáč (Majči)
Marcel Takáč (Majči)
2019-04-07
spokojnosť 100%