Všetko čo Vám ponúkame, dôležité rady, tipy a informácie ohľadom zastrešenia


Ako si vybrať tú správnu firmu, ktorá zastreší Váš bazén ?

Denne sa stretávame so zákazníkmi, ktorí sa rozhodujú, či si kúpiť zastrešenie u nás, alebo v konkurenčných firmách. Nechceme obhajovať naše zastrešenia a ukazovať prstom na konkurenciu, že je zlá, menovať iné firmy a tak podobne. Chceme, aby zákazníci boli spokojní s tým, za čo si zaplatia. Pravdou je, že zastrešenie  si viete kúpiť za rozdielnu cenu v rôznych firmách, otázka je v akej kvalite ho dostanete. Videl som aké zastrešenia ponúkajú niektoré konkurenčné firmy a boli sme v šoku. Hliníkové profily boli tenké a nespĺňali normy, polycarbonát bol tenký (6-8mm), nekvalitný a po 2 rokoch zožltol a rozpadával sa, doplnky do zastrešenia boli z plastu alebo jednoduchého materiálu s ostrými hranami, vzhľadom na agresívne prostredie z bazénovej chemicky upravovanej vody (chlór) boli vyblednuté, skorodované  a popraskané, chod zastrešenia bol neuveriteľne ťažký kvôli nekvalitným kolieskam a samotný modul nespĺňal normu pevnosti, tým sa zvyšovalo riziko jeho rozpadnutia spôsobené napadnutým snehom, alebo jeho málo kvalitnej spevňovacej štruktúre a lacným materiálom, hrany profilov a samotnej koľajnice boli ostré alebo na dotyk s chodidlom bolestivé.


V našej firme zastrešenie prechádza nákresom cez program, ktorý schvaľuje normu pevnosti, používame hrubostenné profily 50x40mm a doplnky sú vyrábané zo striekaného zinku (nie plastu), ktorý prechádza pieskovaním kvôli odolnosti a kvalite v prostredí, v ktorom sa bude nachádzať (chlórové výpary). Polycarbonát používame značky MAKROLON 10mm alebo priehľadný 4mm, ktorý je z oboch strán UV stabilný a jeho štruktúra je pevná a odolná voči snehu, krupobytiu a UV
 žiareniu. Koľajnice používame pochôdzné s výškou "len" 1,5mm, na ktoré aj keď sa postaví malé dieťa s holou nohou nemá pocit tlačenia ostrej hrany na nohe. Ložiska  v kolieskach sú vodotesné a prachotesné a je do nich vkladaná maximálna kvalita, ktorá zabezpečuje plynulý a jednoduchý chod zastrešenia po koľajnici. Naším zákazníkom ponúkame kvalitu a snažíme sa im pomôcť pri výbere, vyhovieť ich predstavám a najdôležitejšou časťou je, že všetky naše produkty sú certifikované. Pre viac informácií nám napíšte formulár alebo nás kontaktujte na t.č. +421911 720 519.


Jednoduchý nákres s vysvetlením o našom zastrešení.