Bazény

Laminátové bazény

Vlastný bazén na záhrade je ideálnym riešením, ako si s rodinou užiť dni plné slnka a odpočinku. Naše bazény Vám umožnia relaxáciu, rehabilitáciu aj aktívne plávanie podľa ľubovôle. Vďaka viac ako 25-ročným skúsenostiam, dôslednému dbaniu na kvalitu a moderným technológiám Vám zabezpečíme dlhodobú radosť z Vášho bazéna.

Využite našu ponuku doplnkovej výbavy a vytvorte si z bazéna domáci wellnes, tréningové centrum, miesto stvorené na relaxáciu. Nechajte sa rozmaznávať vodnou či vzduchovou masážou, vybavte bazén madlami pre rehabilitačné cvičenia, presvetlite vodnú hladinu, využite na plávanie výkonné protiprúdy. Pomôžeme Vám s vhodnou výbavou bazéna, aby zodpovedal Vašim predstavám. Náš program kompletného riešenia Vám umožní viac než len kúpanie počas niekoľkých slnečných týždňov.

Naše bazény sú vhodné ako pre vnútorné tak pre vonkajšie inštalácie, sú k dispozícii v rozmeroch od 3x2m po 11×4. Jedinečné povrchové úpravy urobia z bazéna výrazný dizajnový prvok Vašej záhrady. Bazén nemusí byť len modrý, zoznámte sa s našou ponukou farebných prevedení.

Osem vrstiev k Vašej spokojnosti

Bazény sú vyrobené z ôsmich základných vrstiev, kde každá tvorí dôležitý detail v celkovej skladbe telesa bazéna, nevyhnutný pre jeho správnu funkciu a dlhú životnosť.

Modely

Medvedie jazero

Bazén Medvedie jazero je jedným z najväčších vyrábaných kompozitných bazénov. Ponúka veľkorysý priestor pre vodné aktivity, uspokojí teda aj vysoké nároky. Súčasťou bazénu je integrované široké a pohodlné schodisko, ktoré ponúka príjemné posedenie a pohodlný vstup do bazéna. V zadnej časti bazéna je pre možnosť relaxácie veľký sedák.

Dĺžka: 11,25 m
Šírka: 4,00 m
Hĺbka: 1,45 m

Laka

Novinka. Obdĺžnikový bazén veľkých rozmerov s obojstranným rohovým schodiskom, ktoré minimálne uberá plochu bazéna a zároveň plní funkciu pohodlného vstupu do bazéna. Schodisko je prepojené pohodlnou relaxačnou lavicou s možnosťou inštalácie perličkového kúpeľa a hydromasáže.

Dĺžka: 7,80 m
Šírka: 3,70 m
Hĺbka: 1,50 m

Victoria

Novinka: Obdĺžnikový bazén s veľkým vnútorným priestorom. Bazén je vybavený obojstranným pohodlným rohovým schodiskom, ideálnym pre zastrešenie s bočným vstupom. V čele bazéna je relaxačná lavica s možnosťou inštalácie perličkového kúpeľa a hydromasáže.

Dĺžka: 7,40 m
Šírka: 3,60 m
Hĺbka: 1,50 m

Orlík

Bazén Orlík je veľký osemmetrový bazén, ponúkajúci príjemný vnútorný priestor pre vodné aktivity. Bazén je vybavený širokým pohodlným schodiskom, ktoré ponúkne príjemné posedenie a relaxáciu.

Dĺžka: 7,90 m
Šírka: 3,30 m
Hĺbka: 1,45 m

Slapy

Obdĺžnikový bazén stredných rozmerov s obojstranným rohovým schodiskom, ktoré minimálne uberá plochu bazéna a zároveň plní funkciu pohodlného vstupu do bazéna. Schodisko je prepojené pohodlnou relaxačnou lavicou s možnosťou inštalácie perličkového kúpeľa a hydromasáže.

Dĺžka: 6,20 m
Šírka: 3,00 m
Hĺbka: 1,50 m

Kaspik

Novinka: Obdĺžnikový bazén porovnateľnej veľkosti ako bazén Slapy s plnohodnotným pohodlným schodiskom, ktoré je možné vybaviť perličkovým kúpeľom.

Dĺžka: 6,35 m
Šírka: 3,05 m
Hĺbka: 1,40 m

Seč

Bazén Seč stredných rozmerov v ktorom si možno užiť veľa vodných aktivít. Bazén je vybavený širokým pohodlným schodiskom, ktoré ponúkne príjemné posedenie a relaxáciu.

Dĺžka: 6,50 m
Šírka: 3,00 m
Hĺbka: 1,35 m

Lipno

Najmenší typ bazéna určený do miest s veľmi obmedzeným priestorom, vďaka malej hĺbke je menej náročný na zabudovanie do terénu. Napriek svojej veľkosti je bazén je vybavený širokým a pohodlným schodiskom, ktoré ponúka príjemné posedenie a relaxáciu, možnosť inštalácie perličkového kúpeľa a pohodlný vstup do bazéna.

Dĺžka: 5,20 m
Šírka: 3,00 m
Hĺbka: 1,15 m

Bajkal

Bazén Bajkal je rodinný typ bazéna, ktorý svojimi rozmermi umožní príjemný pôžitok z kúpania aj viacerým osobám naraz. Bazén je vybavený širokým pohodlným schodiskom, ktoré ponúkne aj príjemné posedenie a relaxáciu.

Dĺžka: 8,00 m
Šírka: 4,00 m
Hĺbka: 1,50 m

Full servis

Ponúkame Vám tiež možnosť vyhotovenia na kľúč so stavebnými prácami, laminátovým bazénom a bazénovým zastrešením.

Vynikajúce
Na základe 10 recenzií
Peter Balog
Peter Balog
2019-10-23
Kvalita na prvom mieste.
Patrícia Petrásová
Patrícia Petrásová
2019-10-23
Zastrešenie už máme 4 roky a stále je ako nové, super prístup, super kvalita odporúčam aj známi si chvália
M P
M P
2019-10-23
Veľmi veľká spokojnosť. Sú šikovní a prekonali moje očakávania. Odporúčam.
Marcel Takáč (Majči)
Marcel Takáč (Majči)
2019-04-07
spokojnosť 100%