Čo Vám ponúka firma AXLIM, na čo si dávať pozor pri kúpe zastrešenia a potrebné informácie, ktoré je dobre vedieťTento článok je venovaný všetkým zákazníkom, ktorí rozmýšľajú nad kúpou bazéna alebo zastrešenia

Denne sa stretávame so zákazníkmi, ktorí sa rozhodujú, či si kúpiť bazén a zastrešenie u nás, alebo v konkurenčných firmách. Nechceme obhajovať naše zastrešenia a ukazovať prstom na konkurenciu, že je zlá, menovať iné firmy atď.. Chceme, aby zákazníci boli spokojní s tým, za čo si zaplatia. Ako príklad by som chcel poukázať na naše zastrešenia. Pravdou je, že zastrešenie ako je napríklad typ Patrícia si viete kúpiť aj za lacnejší peniaz, otázka je v akej kvalite ho dostanete. Videl som aké zastrešenia ponúkajú konkurenčné firmy a bol som v šoku. Hliníkové profily boli tenké a nespĺňali normy, polycarbonát bol tenký (6-8mm), nekvalitný a po 2 rokoch zožltol a rozpadával sa, doplnky do zastrešenia boli z plastu a vzhľadom na agresívne prostredie z bazénovej chemicky upravovanej vody (chlór) boli skorodované a popraskané, chod zastrešenia bol neuveriteľne ťažký kvôli nekvalitným kolieskam a samotný modul nespĺňal normu pevnosti, tým sa zvyšovalo riziko jeho rozpadnutia spôsobené napadnutým snehom, alebo jeho málo kvalitnej spevňovacej štruktúre a lacným materiálom, hrany profilov a samotnej koľajnice boli ostré alebo na dotyk s chodidlom bolestivé.

V našej firme zastrešenie prechádza nákresom cez program, ktorý schvaľuje normu pevnosti, používame hrubostenné profily a doplnky sú vyrábané zo striekaného zinku (nie plastu), ktorý prechádza pieskovaním kvôli odolnosti a kvalite v prostredí, v ktorom bude (chlórové výpary). Polycarbonát používame značky MAKROLON 10mm alebo priehľadný 4mm, ktorý je z oboch strán UV stabilný a jeho štruktúra je pevná a odolná. Koľajnice používame pochôdzné, na ktoré aj keď sa postaví malé dieťa s bosou nohou necíti pocit tlačenia na nohe. Ložiska  v kolieskach sú vodotesné a prachotesné a je do nich vkladaná maximálna kvalita, ktorá zabezpečuje plynulý a jednoduchý chod zastrešenia po koľajnici. Naším zákazníkom ponúkame kvalitu a snažíme sa ich informovať na čo by si mali dávať pozor pri kúpe zastrešenia ,či už si ho kúpia od nás alebo od iných firiem. Pre viac informácií mi napíšte formulár alebo ma kontaktujte na t.č. 0911 720 519.Jednoduchý nákres s vysvetlením o našom zastrešení a taktiež informácie pre zákazníka na čo si dávať pozor pri kúpe zastrešenia, čo si všímať a na čo brať ohľad.