O nás

Dostať všetko pod strechou. Tak by sa dala stručne charakterizovať činnosť spoločnosti AXLIM. Našou špecialitou je výroba bazénových zastrešení. Ponúkame Vám vysoko kvalitné, cenovo výhodné a individuálne prispôsobené riešenia, ktoré skutočne pokryjú Vaše potreby. Spolupracujeme s firmou https://www.balarepo.sk , ktorá je na trhu viac ako 25 rokov a je špičkou vo výrobe sklolaminátových kompozitných bazénov. Snažíme sa dbať na KVALITU zastrešenia, pracujeme s hrubostennými poeloxovanými profilmi, doplnky zastrešenia sú zo zinku prechadzajú pieskovaním a striekaním, vzhľadom na agresívne prostredie pod zastrešením z bazénovej chlórovej alebo slanej technológií. Polykarbonát používame z oboch strán UV stabilný značky MAKROLON.

ZASTREŠENIE BAZÉNOV

Zastrešenie bazéna Vám predĺži "kúpaciu" sezónu minimálne o tri mesiace, a je teda veľmi výhodnou investíciou, to ale nie je všetko. Zastrešením chránite svoj bazén pred znečistením (lístím, prachom a pod.), čím ušetríte nielen čas, ale i náklady na údržbu. K veľkým prednostiam zastrešenia bazéna patrí aj bezpečnostné hľadisko, ktoré chráni Vaše deti a domácich maznáčikov pred pádom do bazéna.

Vyrábame zastrešenie na želanie zákazníka, ale súčasne kladieme veľký dôraz na funkčnosť a najvyššiu kvalitu. Ponúkame zastrešenia štandardného i atypického vzhľadu a sme schopní uspokojiť želanie klienta celou škálou najrôznejších rozmerov zastrešenia. Výplň zastrešenia (polykarbonát) dodávame v niekoľkých farebných odtieňoch.