O nás

Dostať všetko pod strechou. Tak by sa dala stručne charakterizovať činnosť spoločnosti AXLIM. Našou špecialitou je výroba bazénových zastrešení a predaj bazénových doplnkov. Ponúkame Vám vysoko kvalitné, cenovo výhodné a individuálne prispôsobené riešenia, ktoré skutočne pokryjú Vaše potreby. Spolupracujeme s firmou https://www.balarepo.sk , ktorá je na trhu viac ako 25 rokov a je špičkou vo výrobe sklolaminatových kompozitných bazénov.

ZASTREŠENIE BAZÉNOV

Zastrešenie bazénu vám predĺži "kúpaciu" sezónu minimálne o tri mesiace, a je teda veľmi výhodnou investíciou, to ale nie je všetko. Zastrešením chránite svoj bazén pred znečistením (lístím, prachom a pod.), čím ušetríte nielen čas, ale i náklady na údržbu. K veľkým prednostiam zastrešenia bazéna patrí aj bezpečnostné hľadisko, ktoré chráni vaše deti a domácich maznáčikov pred pádom do bazéna.

Vyrábame zastrešenie na želanie zákazníka, ale súčasne kladieme veľký dôraz na funkčnosť a najvyššiu kvalitu. Ponúkame zastrešenia štandardného i atypického vzhľadu a sme schopní uspokojiť želanie klienta celou škálou najrôznejších rozmerov zastrešenia. Výplň zastrešenia (polykarbonát) dodávame v niekoľkých farebných odtieňoch.