Stručné informácie o Nás

Dostať všetko pod strechou. Tak by sa dala stručne charakterizovať činnosť spoločnosti AXLIM 

ZASTREŠENIE 

Našou špecialitou je výroba bazénových zastrešení. Ponúkame Vám vysoko kvalitné, cenovo výhodné a individuálne prispôsobené riešenia, ktoré skutočne pokryjú Vaše potreby. Spolupracujeme s firmou https://www.balarepo.sk , ktorá je na trhu viac ako 25 rokov a je špičkou vo výrobe sklolaminátových kompozitných bazénov. Snažíme sa dbať na KVALITU zastrešenia, pracujeme s hrubostennými poeloxovanými profilmi, doplnky zastrešenia sú zo zinku prechadzajú pieskovaním a striekaním, vzhľadom na agresívne prostredie pod zastrešením z bazénovej chlórovej alebo slanej technológií. Polykarbonát používame z oboch strán UV stabilný značky MAKROLON. 

Bazén  

Spolupracujeme s firmou BALAREPO, ktorá je na trhu viac ako 25 rokov a je špičkou vo výrobe sklolaminátových kompozitných bazénov, bazény sú vyrobené z ôsmich základných vrstiev, kde každá tvorí dôležitý detail v celkovej skladbe telesa bazéna, nevyhnutný pre jeho správnu funkciu a dlhú životnosť, ponúka 20-ročnú záruku na teleso bazéna a farebnú stálosť, obrovská výhoda týchto bazénov je, že vodu nemusíte po každej sezóne vypúšťať a tým nestrácate tisíce litrov upravenej vody, bazén neobsahuje ostré hrany a spoje.

Bazénové doplnky  

Dodávame kvalitné nemecké bazénové príslušenstvo na objednávku pre všetky typy bazénov. Medzi bazénové príslušenstvo patrí napríklad bazénová chémia, automatické vysávače, solárne plachty, bazénové schodíky, teplomery, stroje potrebné pre chod bazéna a množstvo ďalších výrobkov potrebných k prevádzke bazéna.