Zasklievanie terás, zimné záhrady, zasklenie balkónov a loggií

Zimná záhrada by mala byť harmonickou súčasťou domu, chalupy, chaty. Takáto zimná záhrada môže rozšíriť obytný priestor, zároveň poskytuje možnosť celoročného relaxu. Poskytuje blízky pocit prepojenia záhrady a obydlia. Zimná záhrada v letnom období poskytne príjemne posedenie pri šálke kávy a v zimnom období poslúži na prezimovanie okrasných rastlín.

- Zimná záhrada poskytuje ideálne miesto na umiestnenie kvetov počas zimného obdobia, ale slúži aj ako prostredie pre nerušený oddych, relaxáciu, príjemné rodinné posedenia či oslavy.
- Vyberať si môžete medzi zastrešeným, z časti zastrešeným alebo otvoreným prístreškom. Svojím vzhľadom a tvarom dotvárajú celkový dojem príbytku, alebo záhrady.

  1. Komplexnosť dodávky a výroba na mieru.
  2. Ľahké , rýchle a bezúdržbové ovládanie.
  3. Vynikajúce tesniace vlastnosti vďaka špeciálnemu tvaru profilov a kvalitnému UV stabilnému tesneniu.
  4. Nenáročnosť na priestor.
  5. Krídla, dvere a okná jazdia po koľajnici, nie v drážke.
  6. Možnosť farebného prispôsobenia profilov fasáde alebo konštrukcii zábradlia.
  7. Možnosť použitia izolačného dvojskla v rôznych hrubkách.
  8. Pevná konštrukcia.
  9. 5 ročná záruka.

Zasklievanie balkónov a logií

Moderný a cenovo dostupný zasklievací systém Vám svojím dokonalým prevedením ponúka možnosť zasklenia lodžie či balkóna. Inštaláciou posuvného zasklenia môžete aj v paneláku vytvoriť z balkóna alebo lodžie ďalší priestor, ktorý bolo doteraz možné využívať len v letných mesiacoch a zväčšiť tak obytnú plochu bytu.

Zasklenie je zhotovené z posuvných krídel, a tie sú zložené z kvalitného rámu a sklenenej výplne. Na krídlach sú namontované kvalitné a nenápadné kolieska, ktoré sa pohybujú po pojazdových profiloch. Vďaka tomu je možná ľahká manipulácia so zasklením. 

Vnútorný priestor, ktorý je zasklený, je perfektne chránený pred nepriaznivým počasím. Už sa vám dovnútra nedostane žiadny studený vzduch, dážď alebo dokonca prach. Tejto vlastnosti zasklenia napomáhajú predovšetkým štetinkové tesnenia, ktoré sú umiestnené medzi jednotlivými sklenenými krídlami a to po ich celom obvode.