Vyberte si svoj typ bazénového zastrešenia

Zastrešenie Prea

Ostro rezané línie tohto zastrešenia pripomínajú maximálny luxus a komfort. Vďaka svojej výške prirodzene splynie s terénom, pôsobí novodobo, a napriek tomu štýlovo.

Zastrešenia Patrícia

Zmodernizovaný typ klasického zastrešenia, najobľúbenejšie medzi zastrešeniami, cenovo výhodné a maximálne praktické zastrešenie,  ktoré poskytne jeho užívateľovi všetok komfort zastrešeného bazénu. 


Zastrešenie Patricia MINI

Maximálne znížené, ľahké, a napriek tomu dostatočne odolné zastrešenie spája eleganciu s nenápadnosťou. Vďaka svojej nízkej konštrukcii a jemnému dizajnu nenaruší vzhľad Vašej záhrady a zapadne aj do menších záhrad.

Zastrešenie Lucy

Jednoduché línie, univerzálnosť a tiež cenová dostupnosť sú hlavnými výhodami tejto nestarnúcej klasiky medzi zastrešením. Jeho oblúkovitý tvar pôsobí decentne a ľahko sa tak stane súčasťou Vášho domu.

Zastrešenie  Sofia

Atypické svojim tvarom a vysoko funkčné, také je zastrešenie Sofia. Táto podchôdzna varianta ponúka dostatočný priestor pre relaxáciu, zároveň však neuberá priestor Vášmu životnému prostrediu.

Zastrešenie Lucia

Elegantné a stále moderné zastrešenie vhodné ku každému bazénu, svojím zaoblením poskytuje vysokú stabilitu, odolnosť a praktickosť

Zastrešenie Nely

Zaujímavý tvar vysokého zastrešenia, ktoré výborne zapadne do rozsiahlej záhrady s využitím dverí aj na obidvoch stranách zastrešenia

Vyberte si výplň Vášho zastrešenia

Dutinkový polykarbonát 10mm

 1. Udržiava tepelnú izoláciu pod zastrešením.
 2. Vysoká odolnosť proti vetru, snehu a krupobitiu.
 3. Väčšia odolnosť voči škrabancom a poškodeniu.
 4. Nízka cenová dostupnosť.
 5. Ľahšia manipulácia so zastrešením a jednoduchá údržba.

Plný polykarbonát 4mm

 1. Vysoká priepustnosť svetla.
 2. Extrémna odolnosť proti nárazu.
 3. Minimálna tepelná izolácia.
 4. Široký rozsah pracovných teplôt (-40 až +135 °C).
 5. Ľahší ako sklo a netrieštivý.
 6. Ľahká opracovateľnosť.


Kombinácia polykarbonátu 


Fotogaléria zastrešení