Zastrešenie bazénov

 1. Naše zastrešenia sa skladajú z hrubostenných profilov 50x40, ktoré prechádzajú normou konštrukčnej pevnosti T66, ale aj proti sile napadnutému snehu, alebo krupobitiu. Hliníkový profil nesie vysokokvalitnú hrúbku eloxu a všetky naše výrobky a doplnky zastrešenia sú certifikované.
 2. Doplnky do zastrešenia ako sú krytky, aretácia atď. sú vyrábané zo striekaného zinku (nie plastu) a to kvôli chemickému prostrediu pod zastrešením z bazénovej chémie ako je napríklad chlór. Ďalej prechádzajú pieskovaním, ktoré zabezpečí dlhšiu životnosť materiálu.
 3. Zastrešenie ponúka ľahkú ovládateľnosť jednotlivých modulov a celkového zastrešenia vďaka unikátnemu pochôdznému koľajnicovému systému s výškou "len" 1,5mm a kvalitným kolieskam, ktoré sa skladajú z vodotesných a prachotesných ložísk pre jednoduchú manipuláciu zastrešenia..
 4. Polycarbonát používame značky MAKROLON a Lexan, ktorý je UV stabilný z oboch strán a ponúka maximálnu pevnosť. Pracujeme s hrúbkou 10mm pri dutinkovom PC a 4mm pri plnom priehľadom PC.
 5. Vďaka zastrešeniu si predĺžite kúpaciu sezónu minimálne o 4 mesiace, viete využívať bazén za každého počasia, udržiavate svoju vodu v bazéne po dobu celej sezóny v čistote a chránite svoje deti a domácich maznáčikov pred pádom do bazéna.
 6. Zastrešenie je možné zavrieť, zaistiť a uzamknúť pre maximálny pocit bezpečia.
 7. Možný prístup pri výrobe zastrešenia alebo už k zrealizovaným stavbám, presné dodanie zastrešenia na stanovený termín a možnosť zrealizovania na kľúč s bazénom a stavebnými prácami.
 8. Design - ponúkame rôzne typy zastrešení od bežných po luxusnejšie tvary zastrešenia
 9. Našou prioritou je kvalita, precíznosť a hlavne Vaša spokojnosť.

Vyberte si svoj typ bazénového zastrešenia

Zastrešenie Prea

Ostro rezané línie tohto zastrešenia pripomínajú maximálny luxus a komfort. Vďaka svojej výške prirodzene splynie s terénom, pôsobí novodobo, a napriek tomu štýlovo.

Zastrešenia Patrícia

Zmodernizovaný typ klasického zastrešenia, najobľúbenejšie medzi zastrešeniami, cenovo výhodné a maximálne praktické zastrešenie,  ktoré poskytne jeho užívateľovi všetok komfort zastrešeného bazénu. 


Zastrešenie Patricia MINI

Maximálne znížené, ľahké, a napriek tomu dostatočne odolné zastrešenie spája eleganciu s nenápadnosťou. Vďaka svojej nízkej konštrukcii a jemnému dizajnu nenaruší vzhľad Vašej záhrady a zapadne aj do menších záhrad.

Zastrešenie Lucy

Jednoduché línie, univerzálnosť a tiež cenová dostupnosť sú hlavnými výhodami tejto nestarnúcej klasiky medzi zastrešením. Jeho oblúkovitý tvar pôsobí decentne a ľahko sa tak stane súčasťou Vášho domu.

Zastrešenie  Sofia

Atypické svojim tvarom a vysoko funkčné, také je zastrešenie Sofia. Táto podchôdzna varianta ponúka dostatočný priestor pre relaxáciu, zároveň však neuberá priestor Vášmu životnému prostrediu.

Zastrešenie Lucia

Elegantné a stále moderné zastrešenie vhodné ku každému bazénu, svojím zaoblením poskytuje vysokú stabilitu, odolnosť a praktickosť

Zastrešenie Nely

Zaujímavý tvar vysokého zastrešenia, ktoré výborne zapadne do rozsiahlej záhrady s využitím dverí aj na obidvoch stranách zastrešenia

Vyberte si výplň Vášho zastrešenia

Dutinkový polykarbonát 10mm

 1. Udržiava tepelnú izoláciu pod zastrešením.
 2. Vysoká odolnosť proti vetru, snehu a krupobitiu.
 3. Väčšia odolnosť voči škrabancom a poškodeniu.
 4. Nízka cenová dostupnosť.
 5. Ľahšia manipulácia so zastrešením a jednoduchá údržba.

Plný polykarbonát 4mm

 1. Vysoká priepustnosť svetla.
 2. Extrémna odolnosť proti nárazu.
 3. Minimálna tepelná izolácia.
 4. Široký rozsah pracovných teplôt (-40 až +135 °C).
 5. Ľahší ako sklo a netrieštivý.
 6. Ľahká opracovateľnosť.


Kombinácia polykarbonátu 


Fotogaléria zastrešení